Лікарі-стоматологи підвищують рівень майстерності

З ініціативи новоствореної групи «Dentraro Study Club» у Радивилів був запрошений лектор для проведення майстер-класу з реставрації фронтальної групи зубів.

У майстер-класі взяли участь 15 лікарів-стоматологів: з м.Радивилова – Гудима Роман, Гудима Соломія, Гудима Богдан, Пасічник Тарас, Гуменюк Тарас, з м.Бродів – Черкашин Олексій, Пушка-Черкашин Алла, Сорока Оксана, Пастернак Інна, Олексюк Андрій, Марголич Христина, з м.Дубна – Прухніцька Ольга, Чеботарьов Віталій та з м.Дрогобича – Косюта Петро. Організатор проведення майстер-класу – стоматологія «ДЕНТАРО» (Радивилів). Лікарі мали можливість розглянути нові сучасні техніки та методики реставрації повністю зруйнованого зуба за одне відвідування.

Ділячись враженнями, лікар-стоматолог Чеботарьов Віталій відмітив: «Радий що такі заходи почали проводитися в Радивилові, де можна побачити щось нове, обговорити складні клінічні випадки та порадитись. Особливо вразив майстер-клас з використанням операційного мікроскопа, яким уже давно користуються в радивилівській стоматології «ДЕНТАРО» та який дозволяє бачити кожну деталь, отож робота виглядає ювелірною».

Софія Хільницька, адміністратор стоматології «Дентаро» в Радивилові. (З пошти Радивилів.info).
Радивилів, ДЕНТАРО

На цю ж тему: http://www.radyvyliv.info/navchalnij-klub-dentaro-v-radivilovi.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.