Лікарня Радивилова: для зручності майбутніх мам

Акушерське ліжко-трансформер отримала Радивилівська лікарня. Призначене воно для зручності майбутніх мам на всіх етапах пологів. Кошти на ці потреби виділено з фонду соціально-економічного розвитку.

Крісло-трансформер для пологів вже встановлено у профільному відділенні лікарні. Його вартість близько 250 тис. гривень.

Про переваги нового обладнання розповів завідувач акушерсько-гінекологічного відділення лікарні Володимир Чеботарьов:

-Допомога при пологах є одним із найважливіших видів допомоги в житті кожної жінки, яка готується стати матір’ю. Сучасні тенденції в медицині диктують особливі вимоги, в тому числі, й до спеціалізованого устаткування, що застосовується лікарями при появі дитини на світ. Так, відоме більшості гінекологічне крісло типу Рахманова вже вважається вчорашнім днем. На етапі пологів його ефективно заміняють акушерські ліжка-трансформери, що є більш комфортабельними і функціональними.

Аби відповідати всім вимогам Національної служби здоров’я України, акушерсько-пологове відділення Радивилівської ЦМЛ ще кілька років тому взяло курс на комплексну модернізацію. Тут проведено внутрішній ремонт, осучаснено палати та медичне обладнання, здійснено капітальну заміну покрівлі. На цьому етапі робіт суттєво допомогла лікарні Радивилівська міська рада.

Працівники акушерсько-гінекологічного відділення, які виконують одну з найважливіших місій – першими приймають на свої руки нове життя, дають модернізації лікарні вдячну оцінку. Тільки за минулий рік тут відбулось 260 пологів, а цьогоріч пацієнтками відділення стали понад 220 породіль. Ліжко-трансформер буде доступним для всіх пацієнток, які звернуться у лікарню Радивилова за медичною допомогою при пологах. (За повідомленням Наталії ЯНЧИН у соцмережі).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.