Літературна зустріч у бібліотеці Радивилова

У Радивилівській міській бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницею Світланою Талан, неодноразовою лауреаткою Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова”.

Світлана Талан пише романи у жанрі “реальні історії”, які їй підказує саме життя. Усі твори на гостросоціальну тематику, незмінним залишається одне: головна героїня її книжок – жінка-українка, сильна духом, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою кохання – до чоловіка, до дітей, до батьківщини.

Прихильники та поціновувачі художнього слова письменниці мали прекрасну можливість позна­йомитися з автором, поспілкуватися, поділитися враженнями, обмінятися думками з приводу прочитаних творів та придбати книги. Серед книг С.Талан – “Мої любі зрадники”, “Не вурдалаки”, “Коли ти поруч”, “Розколоте небо”, “Без минулого”.

У зустрічі також взяли участь письменник, публіцист, літературний критик, заслужений журналіст України, автор прозових творів, сценаріїв телефільмів Зиновій Суходуб та книгознавець, розповсюджувач і по­пуляризатор української книжки Любов Хомчак.

Світлана Талан: “Я належу до того покоління, у котрого з дитинства виховували любов до рідної землі, до України. Чи не тому відчуваю гордість за свій край, за рідну мову, за свою країну? Особливо тонко відчуваю зв’язок з природою, бо виросла серед густих лісів, спокійних озер, чистих річок і співу пташок…”

(Газета «Наш прапор перемоги», Радивилів).

Світлана Талан

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.