Літературний конкурс імені Григорія Чубая

З ініціативи громадських активістів Радивилівщини та за підтримки Радивилівської районної ради, відділу освіти та відділу культури РДА оголошується літературний конкурс імені Григорія Чубая «Молодий голос» на кращий авторський поетичний твір.

Грицько ЧубайМета конкурсу: вшанування пам’яті видатного поета-краянина Г.Чубая; виявлення і підтримка талановитих молодих авторів Радивилівщини; активізація та популяризація їх творчості; формування почуття причетності до історії і культури рідного краю.

Умови проведення літературного конкурсу імені Г.Чубая «Молодий голос»

Вік учасників – необмежений. Мова конкурсу – українська. Для участі у конкурсі автор надсилає поетичні твори (не більше трьох, загальний обсяг не більше 76 рядків), темою яких або епіграфом до яких є рядок Г.Чубая: «Цей світ – вертеп…»

Окремо пропонується надсилати вірші для дітей у номінації «Ходить Вечір-Вечорок…»

Разом із творами автор обов’язково надає коротку інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові; творчий псевдонім (якщо є); дата народження; місце проживання; місце роботи/навчання; захоплення та уподобання; обов’язково вказуються контактні телефони та e-mail.

Поетичні твори надсилати до 14 травня 2016 р. включно на електронну скриньку galinagnatyuk@ukr.net з позначкою: «На конкурс «Молодий голос». Кращі роботи учасників конкурсу будуть оприлюднені в Інтернет-виданні Радивилів.infowww.radyvyliv.info та в засобах масової інформації Радивилівщини.

Для оцінки надісланих на конкурс поезій створено журі:

Галина Гнатюк, учитель Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей» ім. П.Стрижака, член Національної спілки письменників України,

Володимир Кондик, голова Радивилівської районної ради,

Володимир Ящук, член Національної спілки журналістів України, м.Радивилів,

Ігор Киричук, провідний спеціаліст відділу освіти Радивилівської РДА,

Оксана Чупіна, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату Радивилівської районної ради.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Галина Гнатюк сказав:

    Товариство!. Маємо чудовий початок!… Отримано першу добірку юного автора для участі в дитячій номінації… Чекаємо наступних!…

  1. Травень 16, 2016

    […] підбито підсумки літературного конкурсу “Цей світ – вертеп”, присвяченого пам’яті видатного поета, що […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.