Літні емоції, враження, помножені на талант артистів

Десятки темпераментних, граційних красунь, справжніх майстринь створювати на сцені хореографічні шедеври під запальні східні мотиви, з’їхались на минулих вихідних до сонячної Одеси. Але найяскравіше сцену ювілейного, 10-го фестивалю-конкурсу східного танцю під назвою «Cairo Express», змогли освітити своїм талантом саме радивилівчанки! Три дні в стилі белліденсу, і головна відзнака – диплом та кубок за перше місце – у скарбничці творчих нагород радивилівської школи «Подих Сходу», засновницею і художнім керівником якої, з моменту відкриття, є Яна Гуска.

Радивилів, хореографія

***

Концертно-розважальну програму в міському парку відпочинку провели для наймолодших містян керівники та вихованці гуртків Радивилівського будинку культури. Літо набирає градусів, тішить сонцем і сприятливим часом для дозвілля. Аби воно проходило змістовно та насичено, радивилівським дітям напередодні вихідних влаштували справжнє свято веселкових емоцій! Потішили своїми кращими виступами вокальні і хореографічні творчі колективи будинку культури. Програму продовжили у форматі музичних і танцювальних флешмобів -таким чином створився справжній калейдоскоп дитячих талантів під відкритим небом! А конкурси, розваги, рухливі ігри та вікторини додали усім необхідного драйву та азарту. Поряд з імпровізованою сценою працівники міської пожежно-рятувальної служби проводили дітлахам демонстрацію технічних засобів та екіпірування, в якому надзвичайники здійснюють небезпечні рятувальні операції. Окрім цього, вогнеборці нагадали наймолодшим про основні правила пожежної безпеки, яких обов’язково необхідно дотримуватися в повсякденні.

Яскраве, як літній день, свято з перших хвилин знайшло відлуння у дитячій радості та щасливих усмішках. Як завше – додало настрою, завдячуючи високоякісній організації талановитої творчої команди нашого міста!

Наталія ЯНЧИН. (Зі сторінки автора, де можна переглянути фото).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.