Львівське сміття «проривається» на Рівненщину

Фуру зі сміттям з львівськими номерами, яка перекинулася учора на в’їзді до райцентру Дубно на Рівненщині, вдалося поставити на колеса за допомогою військового тягача та підйомного крана.

«Хлопці з військової частини дали тягач, а з міста приїхав кран, і спільними зусиллями машину таки поставили на колеса. Рятувальна операція тривала до пізнього вечора, бо і для водія, і для нас це було вперше», – повідомив «Україні Молодій» очевидець подій,  журналіст місцевого видання “Дзеркало плюс”Святослав Добровольський.

Радивилів, сміття

За словами журналіста, наслідки аварії могли б бути набагато серйознішими. «У фури переднє колесо потрапило в яму і лопнуло. Це ще добре, що водій зреагував і зумів покласти фуру на бік і не скотитися в яму, бо там був обрив. А з іншого боку була жвава траса і хто зна, що було б, якби її занесло туди. І так, доки тривали рятувальні роботи, утворився багатокілометровий затор», – повідомив Добровольський.

Сміття, яке вивалилося з вантажівки, за рішенням міської влади Дубно комунальні служби зібрали і вивезли на міське сміттєзвалище.

Автомобіль належав одній із приватних компаній, яка займається перевезеннями.

Також почастішали випадки несанкціонованого відвантаження львівського сміття в різних непристосованих місцях. Так, у ніч на 23 жовтня три вантажівки залишили тонни побутового сміття, основу яких складали відходи від медичних препаратів, за кілометр від села Білокоровичі на Житомирщині.

Як повідомляла «УМ», не так давно львівське сміття було виявлено під Каневом. Також тонни відходів були виявлені в заповіднику «Древлянський», що в Народицькому районі Житомирської області.

(Раніше вантажівки зі сміттям не пустили  і на сміттєзвалище біля Радивилова, про що писала місцева журналістка Наталка Янчин. А одну машину, яка вийшла з ладу, змушені були тут розвантажити).

Сам Львів опинився у сміттєвій пастці внаслідок закриття сміттєзвалища в Грибовичах, після того, як там через пожежу стався зсув, від чого загинуло четверо осіб.

Фотозаставка не стосується події публікації.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.