Лялькарка Ірина з Радивилова дарує радість

Перед кожною людиною час від часу постає нелегке завдання: вибрати подарунок для друзів чи близьких людей. І завжди хочеться подарувати щось гарне та незвичайне, щоб запам’яталося та приносило радість адресатові.

А попереду якраз період Новорічно-Різдвяних свят. Чудовим варіантом для оригінального подарунка можуть стати справжні витвори мистецтва лялькарки з Радивилова, яка нині живе в місті Вараш на Рівненщині, –  Ірини Ладюк –  інтер’єрні ляльки.

Ірина ЛадюкПерша презентація її авторських робіт нещодавно  відбулася у міській публічній бібліотеці мікрорайону Будівельників. На огляд присутніх було запропоновано 14 вишуканих ляльок, виготовляючи які, талановита  майстриня поєднувала  різні практики та набувала власного досвіду.

Пані Ірина вважає, що пошити ляльку — просто, набагато складніше — вдихнути в неї душу. У щирій  і невимушеній розмові, відповідаючи на запитання, вона розповіла про те, що кожен її   витвір має свою історію і назву; що інколи надзвичайно важко розлучатися зі своїми роботами; що має мрію створити шарнірну ляльку  і власний бренд; що дуже підтримують в улюбленій справі чоловік Олексій та донька Аня ( її муза).

Сьогодні, без сумніву,  оригінальні ляльки Ірини Ладюк  з особливою поміткою — сердечком на грудях радують не тільки мешканців міста Вараш (колишній Кузнецовськ). Через Інтернет ці рукотворні шедеври купують у різних куточках України, в сусідніх країнах, потрапили вони вже і в США та Катар. І в першу чергу тому, що майстриня володіє індивідуальним почуттям стилю та постійно працює над вдосконаленням.

ladjuk-2А ще тепер від цього не страждає  родина, адже існує “Творча Кузня”, у якій збираються  творчі люди і однодумці. Усіх, кого цікавить мистецтво творення ляльок, Ірина Ладюк запрошує на майстер-класи.

Її робити віднедавна прикрашають яскравий  глянцевий календар на 2017 рік, який можна придбати, так само як можна замовити чи купити готові авторські ляльки, що задовольнять найвибагливіші смаки.

За публікацією сайту:

http://esfil.com.ua/video/yak-pochinaietsya-zhittya-lyalki/

Детальніше про це у відеосюжеті:

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.