Людей різного віку об’єднує… велосипед

Велодень, Радивилів, 201531 травня, в останній день весни і перший день Трійці, у місті Радивилів проходив уже традиційний «Велодень», організований молодіжною громадською організацією – туристичним клубом «Карабінчик», який очолює Ігор Левчук, викладач фізвиховання Радивилівського професійного ліцею.

До участі у велопробігу радивилівськими вулицями зголосилися люди різного віку – від молодших школярів до пенсіонерів. При реєстрації учасникам «Велодня» видавали жовто-блакитні стрічки, а згодом – і наліпки на велосипеди.

Цього разу, після загального фотографування, вслід за машиною Державтоінспекції велосипедисти від центрального майдану Незалежності проїхали  вулицями О.Невського, Кременецькою, Парковою до міського стадіону. Тут, як і планувалося, була фотовиставка на тему велосипедного дозвілля, проводився збір відпрацьованих джерел енергії (батарейок), а головне – проводилися різноманітні змагання і конкурси. На жаль, під час велозмагання не обійшлося без падіння і обдертого коліна.

Нагородження переможців намітили на вечір – місце проведення: майдан Незалежності. Тут же подбали організувати кінопоказ. Між іншим, серед відзначених виявився і автор цього репортажу – як найстарший учасник велопробігу.

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробіг Радивилів, велопробігРадивилів, велопробіг velo-9dБільше фото великого формату дивіться тут:

http://jasc51.io.ua/album731595

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.