Людина патріотичного характеру – Федір Бортник

Сьогодні, 30 березня, в Радивилівському історичному музеї відбулася зустріч тих, хто цікавляться історією Радивилова і нашого краю, присвячена пам’яті краєзнавця Федора Калениковича Бортника (10 квітня 1911 – 11 серпня 2002). Цьогоріч минає 15 років з часу його відходу в інший світ.

Музейні працівники О.Шикало і А.Дузінська ознайомили з фактами біографії, фотознімками, документами і особистими речами цієї людини складної і яскравої долі, активного борця за незалежність України, багаторічного політв’язня польських і радянських концтаборів, невтомного збирача краєзнавчої інформації Радивилівщини і Бродівщини.

Думками про Федора Калениковича ділилися автор статей про нього в своїх книгах про Радивилів В.Ящук і заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.Киричук. З теплотою згадували Ф.Бортника його добрі знайомі, ветерани педагогічної праці, краєзнавець Юрій Григорович Арламовський, родичка Зінаїда Іванівна Герасимчук, поет Євген Петрович Гудима.

Статтю про Ф.К.Бортника читайте тут:

https://jasc51.io.ua/s399504/fedir_bortnik_patriotichniy_harakter_sformovaniy_obstavinami

Фотографував Володимир Ящук.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Редактор сказав:

    Про це вшанування пам’яті розповіла і парламентська газета “Голос України” за 01.04.2017

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.