Людний сквер при вулиці Радивилівській

Церква, старі пеньки, саджанці молодих дерев, біотуалет, велопарковка, сучасні тренажери та ігрові майданчики, плитка і ґрунтові доріжки – такий вигляд зараз має Мальованський сквер на розі вулиць Троянівська та Радивилівська в Житомирі. Радивилівською вулиця кілька років тому була названа з огляду на те, що свого часу вела в напрямку прикордонного Радивилова. А Радивилів тоді входив до складу Волинської губернії з адміністративним центром Житомир.

На сесії Житомирської міської ради в червні під час внесення змін до бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік ухвалили рішення виділити з бюджету міської територіальної громади кошти на реконструкцію скверів і тротуарів. На капітальний ремонт благоустрою території з організацією скверу на перехресті вулиць Троянівська та Радивилівська (в т.ч. виготовлення ПКД) виділили 2 млн грн. Ці кошти були включені у 24 млн грн. на 6 виборчих округів.

Тут вже було реалізовано два проєкти вартістю майже по пів мільйона кожен у рамках проєкту «Бюджет участі» 2019 року.

На початку 2020 року Житомирська міська рада повідомила, що у Мальованському сквері з’явився громадський простір “з метою поліпшення комфорту дозвілля маленьких та дорослих членів територіальної громади”.

Зараз сквер дуже популярний, навіть в обідню пору велика кількість дерев біля ігрових майданчиків створює затінок для родин з дітьми та охочих позайматися на тренажерах. Незважаючи на таку популярність, сквер дуже чистий, тут майже немає сміття. (https://www.zhitomir.info/news_201805.html).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.