Люди вимагають поліпшити стан дороги

Збурена громадськість Радивилівщини на кілька годин зупинила рух транспорту, організувавши безперервний «живий»ланцюг на пішохідному переході в селі Башарівка.

Щоб привернути увагу вищих владних посадовців до вщент зруйнованого шляху, який належить до переліку доріг загального користування державного значення і сполучає адміністративний центр Радивилівської ОТГ з її найвіддаленішим старостинством у селі Підзамче. (Офіційна назва дороги – Н-02(М-06) – Кременець – Біла Церква  – Ржищів – Канів – Софіївка).

Торік люди вже влаштовували подібну протестну акцію. Однак почули їх, здається, хіба що тільки краєм вуха. Адже розбиту дощенту дорогу, яка нині перебуває у підпорядкуванні Укравтодору і якій навіть надано статус національної, відремонтували тільки локально, заасфальтувавши невелику ділянку в селі Батьків. На цьому роботи поставили на невизначену паузу.

– Громада перечекала зиму і знову приступила до активних дій. Близько півсотні жителів Башарівського, Немирівського, Підзамчівського старостинських округів вийшли вдруге, аби нагадати: проблема нікуди не зникла. Адже стан дорожнього покриття став ще жахливішим, окремими місцями глибина вибоїн і взагалі сягає майже півметра! Не дорога, а суцільна смуга перешкод, обминати яку водії змушені польовими з’їздами, – прокоментував наслідки багаторічної відсутності ремонтно-відновлювальних робіт в.о. старости Башарівського старостату І.П.Крук.

Хоча самі протестувальники рішуче вказують на ще одну причину, що пришвидшила невтішний вирок дорозі…Руйнівного удару по асфальтовому покриттю завдали ще й недобросовісні перевізники, які доправляють сільгосппродукцію з поля значно перевантаженим транспортом.

На вимогу сільської громади, на місце протесту прибули представники від територіальної громади – заступник міського голови О.В.Пастух, керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.В.Гуща, а також начальник Радивилівського відділення поліції В.М.Коркош. Місцеві жителі звернулися з колективним проханням посприяти їм у вирішенні проблемного питання. Аби на ремонт понівеченого відрізку дороги таки віднайшли і спрямували відповідні кошти. Інакше люди знову готові поставити рух автомобілів на вимушену паузу.

На засіданні позачергової, 56-ї сесії міської ради думки жителів громади розділили і депутати міської ради та одноголосно підтримали відповідне звернення про ремонт дороги на ім’я Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана, голови облдержадміністрації О.В.Муляренка та народного депутата України від Дубенського виборчого округу О.В.Дехтярчука.

Про це інформують на сайті http://syrmu.com.ua/
Радивилів, міська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.