М.Карапетян: Відкрите звернення – мій діалог з кожним

Шановні жителі радивилівської громади!

Це відкрите звернення – мій діалог з кожним із Вас.

За перші роки, відколи створена Радивилівська об’єднана територіальна громада, наш спільний життєвий простір поповнився значними досягненнями. У кожне вкладено важку працю. Але до успіху завжди приходить той, хто робить наступний крок.

Мій багаторічний досвід керівника в міській, а тепер і в об’єднаній територіальній громаді, міг би асоціюватися із настільним записником, в якому чітко позначаю мету і шукаю ефективних способів її реалізації. Чи це прокладено тротуар, збудовано новий дитсадок, придбано школі автобус, чи оновлено комп’ютерну техніку у навчальних класах –потреби людей визначають все. Беру їх за основний пріоритет, і знаю, що не підведу тих, хто очікує від мене ефективного рішення.

З розумінням своєї відповідальності перед Вами, готовий і далі вести нашу територіальну громаду за тією обраною стратегією, яка дозволяє Вам, мої земляки, з року в рік бачити очікуваний результат та позитивні зміни, відчувати кращу якість життя.

Балотуючись на посаду голови Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, готовий викладатися по максимуму, аби й надалі якісно та професійно вирішувати нагальні проблеми жителів міста та старостинських округів нашої об’єднаної громади.

Саме питання розбудови громади, її розквіт та благополуччя завжди будуть об’єднавчими орієнтирами для справжніх патріотів свого краю. Тут, на радивилівській землі, – початок нашого життя. З нею невидимою пуповиною пов’язані й наші діти-онуки. Дехто приїхав сюди, щоб залишитися назавжди. За яким би сценарієм не розвивались людські долі, в наших серцях Радивилівщина вписана особливими емоціями. Цю землю ми усі разом вважаємо своєю рідною стороною. А тому на нашій відповідальності і в наших інтересах здійснити все для її благополуччя і процвітання.

За п’ять років існування Радивилівська ОТГ стала однією з першопрохідців у впровадженні реформи децентралізації. Ми чітко бачили переваги, і це додавало впевненості в подоланні труднощів. Як результат – на сьогоднішній день мешканці громади реалізують такі проекти, на які рівняються чимало громад не лише з Рівненщини, а й інших регіонів країни. Це, передусім, якісний сервіс надання адміністративних послуг у громаді, розбудова освітнього середовища, вдосконалення спортивної бази, осучаснення дошкільних закладів та розвиток благоустрою.

Постійний діалог з людьми, авторитетна оцінка управлінців обласного та всеукраїнського рівнів, дає мені всі підстави, щоб перший етап в об’єднаній територіальній громаді сформулювати так: ми – ефективні, ми – результативні, ми вміємо показувати приклад.

Радивилівська ОТГ у багатьох напрямках вважається такою, де після проведення реформи децентралізації напрацьовано кращі практики місцевого самоврядування. І це не голослівні фрази, а публічне визнання наших досягнень, якої б із сфер діяльності це не торкнулося – освітньої, медичної, мистецької, культурно-дозвіллєвої, спортивної, інфраструктурної.

Наші рішення ефективно впливають на організацію безпечного середовища, регіональну співпрацю, соціально-економічний стан територіальної громади, благополуччя та комфорт місцевих жителів.

Я вдячний усім і кожному, хто довірив мені вектор розвитку новоутвореної громади у 2016-му році. Це той багаторівневий і різноплановий досвід, який напрацьовувався міською радою через чітку і кропітку реалізацію програмних та проектних кроків. Кожен такий крок був спрямований на поліпшення рівня вашого життя на своїй малій батьківщині. Задоволений впровадженими ініціативами на користь дошкільнят, учнівської молоді, підлітків, і, звісно, для людей зрілого віку, наших старійшин громади. Суттєво покращено реабілітаційну базу для пенсіонерів та ветеранів праці: в Радивилівському міському територіальному центрі соціального обслуговування віднедавна започаткували послуги грязелікування. Для дітей з важкими проблемами опорно-рухового апарату завдяки проектній участі міської ради придбано унікальну кабіну з системою підвісної терапії. Такі реабілітаційні можливості не завжди можна відшукати і в значно більших містах. Нашим жителям певних визначених категорій ці послуги надаються на цілком безоплатній основі.

З усвідомленням того, що у об’єднаній громаді важлива думка кожного, мій незмінний стиль роботи – дослухатися до людей, враховувати кожну пропозицію. Вже зараз за моєї ініціативи розроблено масштабну стратегію розвитку ОТГ на наступних п’ять років. Вона буде максимально співзвучною із основними запитами місцевого населення, спільним баченням ідей, які б принесли користь, примножили надбання та авторитет всієї громади. Для цього відбувся відкритий діалог із лідерами молодіжного руху, активними представниками громадських та ветеранських організацій ОТГ.

Продовжую працювати так, щоб розвивалася уся територія громади – від міста до найбільш віддалених її сіл в старостинських округах. За час, коли сільські території увійшли в об’єднану територіальну громаду, майже повсюди з’явилося вуличне освітлення, ігрові майданчики дітям, тренажерні центри.

Як і на всіх попередніх виборах, коли Ви своїм волевиявленням довіряли мені відповідальність за налагодження життя в нашому місті, а тоді і в новоутвореній Радивилівській об’єднаній територіальній громаді, я пропоную Вам те, що мені цілком під силу здійснити, орієнтуючись на багаторічну практику, досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

А вже від Вашого голосу буде залежати, наскільки плідними в плані результатів і досягнень будуть наступні п’ять років. Ви вирішите, чи буде цей час продовженням ефективної стратегії розвитку громади, якою хотілося б гордитися.

Моя найголовніша мета – добробут територіальної громади, її стабільний курс вперед, якими б складними не були виклики сьогодення. Не зраджую цьому життєвому кредо ось вже 18 років, відколи взяв на себе відповідальність за краще майбутнє Радивилова.

Моя мета – це наша спільна з Вами мета. Для її досягнення поряд зі мною – однодумці і професіонали своєї справи, люди компетентні у своїх рішеннях і діях. Вірю, що все задумане і цього разу вдасться реалізувати.

Микола Карапетян.

 

(Газета “Наш Прапор Перемоги”, 9.10.2020).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.