Майбутні математики підростають і в селах Радивилівського району

сільські учні старших класів Радивилівський районЯкось стало звичним, що за підсумками районних та обласних олімпіад серед школярів, а також за підсумками конкурсів-захистів дослідницьких робіт серед членів Малої академії наук помітне лідерство утримують навчально-виховні комплекси І – ІІІ ступенів Радивилова. Це можна зрозуміти вже навіть з тієї причини, що тут більша чисельність учнів, не кажучи про досвід педагогів і традиції навчально-виховної роботи.

А між тим і сільські навчальні заклади здатні на високому рівні підготувати учнів до участі в конкурсах та олімпіадах, до вступу в університети. Наприклад, у статті Радивилів.info «Юні радивилівці розмовляють англійською…» називалися й прізвища учнів з Башарівки, Крупця, Козина, Немирівки, Срібного, які стали переможцями районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

На недавній обласній олімпіаді з інформатики наших два представники посіли другі місця, один з них – з Крупецької школи. Це – Антон Саленко, одинадцятикласник. А ось наприкінці січня стало відомо, що він же виборов перше (!) місце на обласній олімпіаді з математики (вчитель Наталія Володимирівна Тарасюк).

На цій же олімпіаді треті місця посіли: з Радивилівського НВК „ЗОШ № 1 – гімназія” – Андрій Демченко, учень 8 класу, і Андрій Таборовський, учень 11 класу (вчитель С.В.Беднарська), а також Іван Горбовий, десятикласник Теслугівської школи (К.П.Бондарець).

Слід зазначити, що зовсім недавно, 25 січня, відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій. І тут теж поряд із радивилівцями бачимо представників сільських шкіл.

Перше місце здобули одинадцятикласники Марія Коваль (Крупецька школа, вчитель Ю.Б.Фурманюк) і Марія Мошкун (Радивилівська школа-гімназія, вчитель О.М.Добридник). Друге місце у Ростислава Ципцюри з тієї ж школи-гімназії (О.М.Добридник), третє – у Анни Тітової зі школи-ліцею (В.А.Ковальчук). Серед десятикласників кращими стали Сергій Бернацький і Максим Сокол (1 місце, школа-гімназія, О.М.Добридник), Владислав Міщук (2 місце, Крупецька школа, Ю.Б.Фурманюк), Назарій Кошицький (2 місце, Немирівська школа, А.А.Генсірук).

Нових вам успіхів, старшокласники Радивилівщини! Щира подяка вашим вчителям.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.