Майданівця з Крупця Радивилівського району ще шукають

Шістьох рівнян, які зникли на Майдані, досі не знайшли. Загалом список зниклих на сьогодні включає 243 особи.

«Євромайдан» оприлюднив список з 243 людей, які зникли під час подій на Майдані та після інтервенції російських військ у Крим. Мешканців Рівненщини у списку — шестеро. Проте навпроти багатьох людей немає місць проживання, тому не виключено, що зниклих рівнян більше.

Досі не знайшли 23-річного Віталія Богуту із села Крупець Радивилівського району. Хлопець 23 лютого поїхав в Київ на Майдан. Останній раз виходив на зв’язок 24 лютого: казав, що йде на патрулювання.

21-річні Іван Бондарець та Валерій Ващук із Рівного зникли наприкінці минулого тижня. Хлопці поїхали у Сімферополь. Зв’язку з ними немає.

Шукають також Борсукевича Василя Михайловича із Рівного, який народився 1 лютого 1984, та 56-річного Данилюка Володимира Дмитровича зі Здолбунова.

12 січня виїхав на Майдан і не виходив досі на зв’язок 28-річний Дубінець Іван Михайлович із Рівного. Він був у групі, яка ганяла снайперів. Особлива прикмета хлопця — середній палець на лівій руці не розгинається.

34-річний Кватерчук Василь Володимирович, який може також називатись Юрою, зі Здолбунівського району останній раз виходив на зв’зок на початку лютого. Чоловік був тоді у сотні на вулиці Костельній. Про це повідомив телеканал РІВНЕ-1.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.