Матчем у Радивилові розпочався чемпіонат Рівненщини з баскетболу

Радивилів, баскетбол

Голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух на відкритті чемпіонату області.

В суботу, 7 лютого, в Радивилові урочисто відкрито чемпіонат Рівненської області з баскетболу. Спортсменів привітав голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух. Він відзначив важливість відродження спортивних традицій, побажав гравцям баскетбольних команд успішних виступів на чемпіонаті. Прозвучав Державний гімн України.

Першим в обласному турнірі став матч між командами міст Дубно і Радивилів.

Уболівальники не раз щиро аплодували цікавій грі, умілим проходам до щита і влучним кидкам радивилівців Максима Додя, Сергія Варфалюка, Артура Тарасюка, Василя Рабуша, Дмитра Чижа, Валентина Мельника, Андрія Мамчура та інших.

З рахунком 72:53 перемогу здобула команда Радивилова.

– Відкрита першість Рівненської області з баскетболу – це хороша можливість випробувати наші сили, – розповів кореспондентові Радивилів.info тренер радивилівської команди Андрій Мамчур. – Ми вперше беремо участь у такому представницькому турнірі. На жаль, до першого матчу не встиги виконати нам замовлення з пошиття форми, тому свою запропонували наші товариші з Луцька, які надають і тренерську допомогу. Але вже в наступному матчі, який відбудеться в березні в Дубні (це буде матч-відповідь), виступимо в своїх спортивних костюмах. З метою економії коштів на транспорт цьогорічна першість проходить в області в п’яти зонах. Якщо виграємо в дубенчан і на їхньому майданчику, подальший матч буде з кращою командою зони, в якій грають баскетболісти Острога, Здолбунова і Нетішина – бо першість, як я сказав, відкрита. А надалі загадувати не будемо.

basketbol-2

Атакує Сергій Варфалюк.

basketbol-3

Максим Додь.

basketbol-4

Команда Радивилова.

 

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.