Ми агітуємо бути здоровими українцями

Радивилів, профліцейВже традиційно наприкінці навчального року учні Радивилівського професійного ліцею беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Цього року в обласному етапі конкурсу команда профліцею «Гармонія» була представлена учнями, що завжди займають активну позицію у житті навчального закладу. Серед них: Воронко Марія, Гулійчук Володимир, Гаврищук Тетяни, Іващук Андрій, Денищук Наталя, Котляров Руслан, Рибак Орися.

Агітбригада Радивилівського професійного ліцею продемонструвала навики у хореографії, вокальні таланти, фізичні якості, відмінне почуття гумору та акторське уміння. Окрім агітаційного матеріалу щодо здорового способу життя, до виступу учнів було включено національно-патріотичну тематику, віддано шану героям, що захищали та захищають сьогодні рідну землю на Сході України. Складанням сценарію виступу та підготовкою команди займалися викладачі Савицький А.М. та Левчук І.В.

Відео виступу агітбригади «Гармонія» можна переглянути на сайті Радивилівського професійного ліцею за адресою http://www.profrad.org.ua. На  цьому ж сайті ви маєте можливість ознайомитися із детальною інформацією про умови вступу до профліцею, про історію заснування та становлення навчального закладу, про роботу колективу у навчально-виховному та виробничому напрямках,  з фото- та відеозвітами проведених заходів, з цікавими подіями життя Радивилівського професійного ліцею.

Тож команда «Гармонія» бажає всім міцного здоров’я, хорошого настрою, активного літнього відпочинку та запрошує молодь до навчання у Радивилівському професійному ліцеї.

Андрій Савицький, викладач профліцею.
Ми агітуємо бути здоровими українцями

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.