Ми націлені на конкретні справи

Вибори до місцевих рад засвідчили, що виборці в своїй більшості нині віддають перевагу людям з професійним і господарським досвідом, тим, хто вже проявили себе в роботі. Щиро вдячний усім виборцям, які голосували за представників у районну і обласну ради від політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», за мене особисто, адже мені було довірено очолити список кандидатів нашої політичної сили по Радивилівському району.

Як результат, від партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» обрано обох депутатів обласної ради від Радивилівського району – лікаря Василя Стецюка і мене. На виборах депутатів Радивилівської районної ради кандидати від партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» набрали найбільшу порівняно з представниками інших партій кількість голосів –  3861 голос, або майже 24,9%, і отримали в раді 10 депутатських місць.

Hrysjuk_AnatolijЦе переконливо доводить, що наша стратегія в передвиборній кампанії виявилася правильна. Наші кандидати розповідали про зроблене для людей ними і їхніми колегами з виборчого списку, предметно говорили про реалістичні програми дій стосовно свого виборчого округу і районної та обласної рад загалом, не роздавали популістських обіцянок і не зводили наклепів на конкурентів. А спроби представників деяких партій шукати «компрометуючі факти» у моїй біографії, біографіях моїх колег нічого не дали, адже ці спроби були безпідставні. Ми чесні і відкриті перед людьми. І виборці все відповідально оцінили, не наділивши достатньою кількістю голосів тих, хто з площини конкретних справ раз у раз виводили розмову на голослівну критику опонентів.

Ваше довір’я, шановні виборці, зобов’язує мене присвятили себе вашим інтересам, вирішенню найбільш важливих проблем, які можливо вирішувати в обласній і районній радах. Працюватиму на благо рідної для мене Радивилівщини, де я починав свою трудову біографію, де утверджував себе як спеціаліст, керівник, де зараз живу і працюю. Тим, хто пробував запідозрити мене в «неправильних» переконаннях, хто кидав на мене тінь під час мітингів і поза мітингами в останніх кілька років, скажу: я твердо стояв і стоятиму надалі на позиціях зміцнення Української державності – зміцнення конкретними справами на місцях, неухильно відстоюватиму інтереси нашого краю. Звичайно, я усвідомлюю, що сила депутата – в його підтримці з боку людей небайдужих, підприємливих, ініціативних, талановитих. Тому й закликаю таких людей до співпраці. Радий буду всім вашим конструктивним пропозиціям і порадам, шановні виборці.

Анатолій ГРИСЮК.

село Крупець біля Радивилова

Село Крупець Радивилівського району. (Фото: організація “ВИДИВО”).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

3 коментарі

  1. Алла сказав:

    Грисюк утер носа радивилівським свободівцям, які скидали його з посади голови РДА, щоб привести до влади свого

  2. Андрій сказав:

    Не тільки свободівцям підсунув тертого хріну, на нього “наїжджали” і місцеві тимошенківці – два Петра, один з яких уже вилетів з обойми призначенців, а другий ще милиться у керівне крісло

  3. УКРАЇНОЧКА сказав:

    ТА ПРИ ЧОМУ ТУТ “СВОБОДА”- К. ЯК ГОЛОВОЮ РДА БУВ, ТО КЕРУВАВ ЙОГО ЗАСТУПНИК, А ТЕПЕРІШНЬОМУ НОВООБРАНОМУ ДЕПУТАТУ ПОМОГЛИ ГРОШИМА. ОТАКІ-ТО, АЛОЧКА, ПИРОГИ З КУРЯТИНОЮ В СМЕТАНІ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.