Міліція розслідує погрози журналістові

Слідчий відділ Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом погроз журналісту всеукраїнської газети «Україна молода» Андрію Багнюку. Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ) з посилання на відповідь заступника начальника УМВС України в Тернопільській області І.Пиняги.

Провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.345-1 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо журналіста) порушили 24 липня.

Як йдеться у відповіді пана Пиняги, наразі у кримінальному провадженні здійснюється досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі дії, виконуются вказівки СУ УМВС.

«У разі необхідності, на Вашу думку, проведення будь-яких інших процесуальних дій, якщо такі не були проведені в ході здійснення досудового розслідування, Ви маєте право звернутися до слідчого з клопотанням», – зазначає заступник начальника УМВС.

Пан Пиняга зазначив, що про результати досудового розслідування та прийняте рішення журналісту повідомить слідчий відділ Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області.

Як повідомляла «Телекритика», журналіст «України молодої», член Національної спілки журналістів України Андрій Багнюк заявив про погрози від родича фігурантки його публікації 13 липня. З цією публікацією ознайомило і видання Радивилів.info: http://www.radyvyliv.info/pristrasti-navkolo-xramiv.html

Андрій Багнюк

Андрій Багнюк.

Андрій Багнюк, у минулому працівник районної газети “Прапор перемоги” в місті Червоноармійськ (Радивилів), розповів, що погрози почалися після виходу у газетах «Україна молода» та «Діалог» (місто Кременець, Тернопільська область) його статті «Пристрасті навколо храмів», я якому йшлося про перехід православних громад Тернопільщини під юрисдикцію Київського патріархату. Автор згадав у матеріалі Ніну Райтер, називавши її «проросійською активісткою». Згодом йому зателефонував невідомий чоловік, який представився сином Ніни Райтер і погрожував смертю.

Журналіст звернувся з заявою про погрози до Кременецького райвідділу МВС України та військового комісара Ю.Фещенка, про це інформує  «Телекритика».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.