Міністр – про ситуацію в дитсадку села Бугаївка

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в ефірі “Сніданку з 1+1” прокоментувала ситуацію зі звільненням з роботи у дитсадку села Бугаївка Радивилівського району виховательки Віти Черешньовської. Нагадаємо, що завідувачка дитсадка Лариса Музика звільнила її за фото в купальнику у соцмережах.

Лілія Гриневич вважає, що звільняти виховательку за фото не мали права:

“Не мали права, тому що вчителі, вихователі – також люди. Вони мають право на своє родинне життя, відпочинок. Я вважаю це ні чим іншим, як розправою.

Це проблема нашого Трудового кодексу, де написано, що звільняють педагогічних працівників за так званий етичний проступок. Що таке етичний проступок – вирішує профспілка цього закладу.

В принципі, якщо керівник цього закладу має намір позбутися когось, хто думає інакше або сперечається, а такі люди, на жаль, серед керівників навчальних закладів теж є, вони можуть викрутити разом із профспілкою, як хочуть, чи це був етичний проступок, чи ні”.

На думку Гриневич, цю прогалину у законодавстві треба усувати:

“Треба змінювати Трудовий кодекс. І в парламенті є такі проекти. Але у цьому випадку це можна розглядати винятково як розправу над цим педагогічним працівником”.

http://radiotrek.rv.ua/news/rozpravoyu_nazvala_zvilnennya_vyhovatelky_z_rivnenshchyny_za_foto_u_sotsmerezhah_ministr_osvity_grynevych_227823.html

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Читач сказав:

    Виходить так: районна, обласна адміністрації, Кабмін абсолютно безпомічні перед беззаконням в одному маленькому селі? А вони нас запевняють, що вони – влада в інтересах народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.