Місця поблизу Радивилова, де ви мусите побувати

Привабливих місць для туристичних мандрівок і літнього відпочинку поблизу Радивилова досить-таки багато. Про це в Радивилів.info свого часу була простора стаття «Радивилів сусідить зі славними містами і містечками».

Але, правду кажучи, все-таки в деяких із тих місць можна побувати, а можна й не побувати. А ось до таких, які попросту неможливо оминути увагою, ми віднесли сім – знаєте, дається взнаки мода на всілякі там «сім чудес світу (України, області)».

І, звичайно, ми не будемо про них розповідати, а лише представимо (багатьом нагадаємо!) з допомогою фотознімків, зроблених радивилівським журналістом Володимиром Ящуком. Докладніше про ці захоплюючі місця можна прочитати у Вікіпедії або в інших довідкових матеріалах Інтернету.

Підгорецький замок

Підгорецький замок


Тараканівський форт

Тараканівський форт


Почаївська лавра

Почаївська лавра


Урочище Камінь у селищі Підкамінь

Підкамінь


Дубенський замок

Дубенський замок, Дубно


Поле Берестецької битви

Поле Берестецької битви


«Тунель кохання» біля селища Клевань

Клевань, тунель кохання

Певна річ, до цього списку можна було б додати Олеський замок, руїни Кременецького замку, Бродівський замок, Божу гору – і з усіх тих місць редакція має різнопланові фото кореспондента Радивилів.info. Натомість можна зауважити, що Клевань лежить від Радивилова зовсім не близько: їхати до Рівного, а там ще кілометрів двадцять. Але «тунель кохання» – то справді дивовижно. До того ж Володимир ЯЩУК не міг не представити цієї дуже відомої пам’ятки природи і з огляду на те, що Клевань – селище його шкільного дитинства та юності.

Будь-який ТОП-перелік страждає суб’єктивністю, нехай же й наш залишиться саме таким.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.