Міському голові Радивилова Миколі Карапетяну – 60

Напередодні ювілею в районній газеті «Прапор перемоги» було вміщене таке вітання Карапетяну Миколі Аракеловичу:

«Із щедрими побажаннями міцного здоров’я, щас­ливого довголіття, добробуту й миру віншуємо Вас із цим славним ювілеєм мудрості й праці! Це свято – не просто подія в Вашій книзі життя, це – ще один привід для жителів нашого міста згадати про ті позитивні зміни, які відбулися з Радивиловом, а віднедавна – і з утвореною об’єднаною територіальною громадою за час Вашої ро­боти на посаді міського голови.

Від щирого серця хочеться по­бажати Вам подальших успіхів в управлінській діяльності. Ми говоримо Вам “дякуємо” за що­денну працю на благо кожної місцевої родини! Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відпові­дально. А стояти на чолі чималої громади – стократ важче. Це вимагає високих організаторських здіб­ностей, уміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це, насамперед, питання розвитку міста й сіл, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного їх жителя, без уміння почути, зрозуміти І підтримати.

Завдяки Вашому управлінському досвідові та Вашій наполегливості Радивилів став комфортним містом зразкового благоустрою, позитивні зміни тривають у всіх старостинствах громади. І попереду – великі перспективи. Впевнені, що Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя найбільш масштабних планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка Ваших виборців, є надійний колектив однодумців і неличезне бажання й надалі працювати на благо людей.

Бажаємо Вам подальшої під­тримки від громади в усіх Ваших починаннях, мудрих рішеннях у справах управління громадою, необхідної завзятості і постійного духовного зростання.

Від щирого серця бажаємо Вам: нехай усе задумане виконується, всі плани втілюються, нехай Радивилівська ОТГ з кожним днем стає все кращою, а кожен її житель відчуває себе впевненим у завтра­шньому дні!

Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благо­получчя!

З повагою – колектив, виконавчий комітет та депутати Радивилівської міської ради».

Від Радивилів.info.

За сприяння і безпосередньої участі Миколи Карапетяна, який очолює міськраду з 2002 року, Радивилів став більш упорядкованим, затишним, приємним для наших почуттів як райцентр, а з 27 березня 2016 року – і як центр об’єднаної територіальної громади. Особливо великі обсяги робіт з благоустрою міста були виконані напередодні 440-ї та 450-ї річниць від заснування поселення. За сприяння Миколи Аракеловича з нагоди 450-ї річниці міста були випущені книги Володимира Ящука – краєзнавча «Радивилів у перегуках віків» (2014) і поетична «Слова» (2014). Наше Інтернат-видання теж вітає Вас, пане Миколо! Невичерпної Вам молодості!

Використані знімки з архіву публікацій Радивилів.info.

Микола Карапетян, РадивилівРадивилів, громадаРадивилів, Микола Карапетян, статтяМикола Карапетян, Радивилів, об'эднана громадаМикола КарапетянРадивилів, ОТГРадивилів, Костопіль, Березне

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.