Міському паркові додали комфорту

Радивилівською міською радою профінансовано придбання понад 30 нових садових лавок, на це із місцевого бюджету витратили 52,5 тисячі гривень. Більшість із них буде розміщено на території парку імені Тараса Шевченка в Радивилові, про це журналістку Наталію Янчин поінформував перший заступник міського голови Віктор Ісюк. 

Працівники бригади з благоустрою міської ради уже встановили  перші сім лавиць біля центральної клумби в парку. У суботу, 1 червня, тут заплановані концерт та щедра низка святкових майстер-класів, присвячених до Міжнародного дня захисту дітей. Такі ж зручні лавиці розподілять і вздовж головних алей, а також біля спортивного стадіону «Колос», майданчика для занять воркаутом та у міському дендропарку. Аби всі, хто облюбував відпочинок посеред буяння паркової зелені,  могли з комфортом проводити тут час.

Крім нових лавиць, міський парк ще й прикрасили квітами – на центральній клумбі висадили сальвію, георгіни, агератум. Вбравшись у цвіт, невдовзі усе те рослинне розмаїття щедро замайорить різнокольоровими орнаментами і вабитиме красою людські погляди.  Крім цього, працівники з благоустрою встигли розпочати роботи із озеленення інших міських клумб. Зокрема, ті, що розташовані біля центральної аптеки, також дбайливо помережані – саджанцями чорнобривців.

З сайту Радивилівської ОТГ.
Фото: https://gromada.org.ua/gromada/radyvylivska/news/1559228075/?fbclid=IwAR0NMKWJ7CpXSmx7t0DoUSV_5HZrnvpcw3W5DOEJcoj8bljjKd3mbhZD0n0

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.