Міськрада підтримала виділення 100 тис. грн. для пораненого льотчика

Льотчик Титаренко, БродиНа сесії Бродівської міської ради депутати підтримали запит фракції ВО «Свобода» до міського голови Анатолія Белея про виділення з місцевого бюджету 100 тисяч гривень на підтримку важко пораненого в боях на Сході льотчика Сергія Тітаренка.

Після поранення у Слов’янську військовослужбовець пересувається в інвалідному візку, до того ж змушений жити з родиною в чужому помешканні.

Як зазначив депутат-«свободівець» Володимир Харчук, небайдужі українці об’єднують свої зусилля, аби знайти ресурси на придбання житла героїчному льотчику: клопочуть про це перед обласною і центральною владою, шукають кошти в закордонних доброчинців. «Однак ми вважаємо, що міська влада не може відмежовуватися від цієї проблеми. Наш святий обов’язок – знайти в бюджеті кошти для підтримки Сергія Тітаренка і його родини», – зазначив він.

На цьому ж засіданні депутати Бродівської міської ради проголосували за надання 11 земельних ділянок під індивідуальне будівництво родинам загиблих учасників війни на Сході.

На попередніх засіданнях Бродівської міської ради з ініціативи «свободівців» було ухвалено рішення про розробку детального плану забудови території в мікрорайоні Північний міста Броди для родин військових та учасників війни, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

“Вголос – Львів”. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.