Міста-побратими об’єднуються у волонтерській роботі

У Радивилівську громаду надійшов гуманітарний вантаж із Закарпаття, а саме – із міста Перечина, з яким Радивилів підтримує партнерство з грудня 2017 року.

У гуманітарному вантажі, переданому в Радивилів, найнеобхідніші речі, що потрібні людям в умовах війни: їжа, дитяче харчування, підгузки, медикаменти та інше. Усе це перенаправлять у регіони на схід країни.

Міський голова Радивилівської територіальної громади Микола Карапетян зазначив, що в нашому місті частково залишать лише те, чого вкрай потребують місцеві лікарі та захисники тероборони. Міський голова подякував Перечинській територіальній громаді та її очільникам за оперативну співкоординацію в організації цієї благодійної допомоги. Адже в цей складний для України момент гуманітарна логістика підтримує життєзабезпечення людей, які постраждали від кривавої і повномасштабної воєнної агресії РФ. Співпраця між обома територіальними громадами триває з моменту впровадження реформи децентралізації. Як міста-побратимами Радивилів та Перечин увесь цей час взаємодіяли у економічній, соціальній, культурній і освітній сферах. Нині ж, коли Україна тримає оборону від воєнного вторгнення російських окупантів, територіальні громади об’єдналися, щоб допомагати людям, які цілодобово рятуються в укриттях від ворожих обстрілів, потребують їжі, води, ліків, елементарних для життя речей.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.