Культурно-мистецькі заходи в Радивилові: гумор, танці, кіно

Радивилів, будинок культури6 березня в Радивилівському районному будинку культури представили своє україномовне гумор-шоу «Вар’яти» 33-річний київський телеведучий і актор Сергій Притула з колегами. До речі, Сергій родом із райцентру Збараж Тернопільської області.

8 березня, в неділю, в районному будинку культури з нагоди свята 8 Березня відбудеться благодійний концерт «Життя продовжується, або Без паніки», підготовлений радивилівським хореографічним колективом «Калейдоскоп» (керівник Наталія Бортник). Встановлена чисто символічна ціна вхідного квитка – 10 грн., усі зібрані кошти будуть використані для закупівлі аптечок для наших солдатів. Початок концерту о 15 годині. Але за півгодини до його початку передбачено провести міні-розпродаж іграшок, сувенірів, щоб і таким чином поповнити благодійну скарбничку.

9 березня після поминальної панахиди біля пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 201-ї річниці від дня його народження (12 год.) у районному будинку культури пройде культурно-мистецький захід «Провісник долі України».

А 13 березня, в п’ятницю, в міському центрі дозвілля Радивилова (кінотеатр ім. П.Стрижака) з 19 години буде показаний документальний фільм «Добровольці Божої Чоти». Арсеній Бортник, радивилівець, нині київський режисер, написав у Фейсбуці, звертаючись до радивилівців:

«Я хочу вас просто попросити прийти на один документальний фільм. Цей фільм пройшов з шаленим прокатом у Києві. На прем’єру неможливо було потрапити. Цей фільм про військові події на сході, про донецький аеропорт, про наших захисників. Він правдивий, але важкий. А найголовніше – сильний. На показ буде хтось із творців і героїв фільму. Ви зможете побачити їх і поговорити. Я не знаю, як передати словами вдачу, що фільм буде у нашому місті. Особисто знайомий з одним з авторів, тому знаю, що цей фільм щирий і правдивий. Вхід за благодійними внесками. Я надіюся – до зустрічі!»

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Листопад 4, 2016

    […] «надихнув» Сергія Притулу на кепкування, відбувся 6 березня 2015 року. А ви свої коментарі можете писати у вікні відгуків […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.