Між Крупцем і Михайлівкою сідатимуть військові літаки

У четвер, 27-го серпня, рух транспорту на автодорозі Київ – Чоп буде обмежено на ділянці в районі Радивилова: від 16-ї до 19-ї години між селами Крупець та Михайлівка.

Поки траса буде перекритою, забезпечать об’їзд через село Гнильче. Про це повідомляє Служби Автодоріг у Рівненській області.

Із достовірних джерел «Радіо Трек» стало відомо, що українські військові планують використати автомобільну трасу як злітно-посадкову смугу. Ця ділянка дороги спеціально зроблена таким чином, аби могли злітати навіть винищувачі.

Це колись засекречений дорожній аеродром ще радянських часів… Відрізок дуже рівний, без поворотів. Довжина близько 3-х кілометрів. Дорожнє полотно без вибоїн, дерева та стовпи обабіч траси відсутні.

Чотири роки тому українські Міг-29 вже відпрацьовували тут навчальну посадку та зліт. Операція відбувалася в рамках навчань «Небесний щит-2016», про свого часу повідомляв Генеральний штаб ЗСУ. Пілоти поставлені завдання виконали. Після навчань рух автотранспорту трасою було відновлено.

Фото Генерального штабу Збройних Сил України — з попередніх навчань.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.