Міжнародний мотопробіг відомими місцями

Через Радивилівський район проліг маршрут міжнародного «Волинського мотопробігу», який відбувається під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку та Генерального Консульства Республіки Польща у Львові територіями Волинської, Рівненської та Львівської областей. Основним організатором мотопробігу стало товариство «Wolyn-Pamientamy» (“Волинь-Пам’ятаємо”) за сприяння управління фізичної культури та спорту ОДА.

Підгорецький замокЧетвертий “Рейд Волинський” проліг за маршрутом Люблін – Хелм – Ковель – Луцьк – Дубно – Радивилівський район – Броди – Львів – Замость до мотопробігу підключилися  мотоциклістів з різних регіонів Польщі.

Три десятки польських мандрівників на мотоциклах відвідують пам’ятні та меморіальні місця на територіях відповідних областей України й віддають шану землякам, які загинули під час Другої світової війни, зокрема, подій “Волинської трагедії”.

Польські байкери на території Львівської області та Львова відвідали і відвідають культурні, меморіальні місця, костели  в Бродах та Підкамені (11 липня), Олеський та Підгорецький замки Бродівського району, побувають на Личаківському та Янівському цвинтарях Львова. Загалом акція проходить у період з 9 до 14 липня. (Для Радивилів.info – за повідомленнями ЗМІ).

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.