Міжобласний баскетбольний турнір у Радивилові, присвячений пам’яті полеглих героїв АТО

27 грудня 2014 року в Радивилові, у спортивному залі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №2 – ліцей» імені героя війни Павла Стрижака, відбувся міжобласний благодійний баскетбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів з Радивилівщини, які загинули в зоні бойових дій на Сході України. У турнірі взяли участь команди міст Радивилів, Дубно, Луцьк і Золочів (Львівської області).

Під час урочистого відкриття прозвучав Державний гімн України. Спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. Проводився збір коштів для потреб українських воїнів, які виконують свій конституційний обов’язок у зоні АТО.Радивилів, баскетбольний турнір

У складі команди Радивилова грали: Сергій Варфалюк, Максим Додь, Валентин Мельничук, Влад Піхотський, Василь Рабуш, Артур Тарасюк, Андрій Фомін і Дмитро Чиж. Грали чітко, злагоджено – і випередили команди Золочева та Дубна.

У першій же грі з дубенчанами відмінну підготовку продемонструвала команда з Луцька: Юрій Карпюк, Юрій Нечай, Роман Мушкевич, Андрій Бурдуковський, Олексій Мельник, Олександр Власов, Андрій Трач, Олександр Лукашук, Антон Скорняков і Дмитро Прокоса. Вони й вибороли першість у турнірі.

Фотографував Володимир Ящук.

basketbol-3

Команда з Луцька.

basketbol-5

Радивилівські баскетболісти

Радивилів, баскетбол

Під час урочистого шикування.

basketbol-4

Серед болільників були й дівчата.

Радивилів, баскетбольний турнір basketbol-pamjat

 

Див.: Радивилівські спортсмени вшанували пам’ять героя АТО з Бродів 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Лютий 2, 2015

    […] історичному музеї, на честь них було проведено міжобласний турнір з баскетболу, проводяться виховні заходи в загальноосвітніх […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.