Модернізована виставкова зала в музеї Радивилова

Знакова подія у Радивилівському історичному музеї, пов’язана з творчістю та мистецтвом: 15 квітня тут відбулось урочисте відкриття модернізованої виставкової зали.

Почесну місію розрізання символічної стрічки виконали юні вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань О.Пастухом. На урочистостях побували також педагоги, які розвивають у дітях талант до образотворчого мистецтва, – А.Капуста, О.Бельмас, майстри-рукодільці об’єднаної громади О.Круглик, М.Олійник. У числі запрошених була старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, мистецтвознавець І.Локшук.

Як відомо, торік Радивилівський історичний музей отримав грант від Українського культурного фонду України в сумі 108 тисяч гривень на реалізацію проекту “Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу”.

У форматі його реалізації в нашому місті відбулись пам’ятні культурно-мистецькі події, серед яких – яскравий етнофестиваль під колоритною назвою «Радивилівський заміс». А ось тепер в історичному музеї вдалось осучаснити одну із найбільших виставкових кімнат – для більш професійного розміщення персональних виставок тут сконструйовано спеціалізовану підвіску, вмонтовано галерейне освітлення, придбано жалюзі на вікна, відеопроектор та мультимедійний екран, – поділилася досягненнями директор О.Шикало.

З сайту Радивилівської ОТГ.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.