Молодці, англійської мови знавці!

Рік тому наше Інтернет-видання в публікації «Юні радивилівці розмовляють англійською…» вже акцентувало увагу на необхідності вивчення англійської мови. Тоді ж цитувалися слова Президента: «Вимога до міністра повинна бути твердою – обов’язкове знання англійської мови. У перспективі такою ж повинна бути вимога до кожного державного чиновника…» Тож неспроста і в Радивилівському районі вивченню англійської мови приділяється велика увага. Це засвідчила й районна олімпіада, яка пройшла недавно на базі Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

олімпіада з англійської мовиОсь переможці олімпіади:

8 клас

І місце – Прядун Христина, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Фаєвська А.В.

ІІ місце – Сацик Юлія, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Фаєвська А.В.

ІІІ місце – Протас Ангеліна, учениця Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мамчур Т.В.

ІІІ місце – Павлюк Юліанна, учениця Козинського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – колегіум”, вчитель Іващук Т.Л.

ІІІ місце – Білик Софія, учениця Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гуменюк В.І.

ІІІ місце – Легконець Андрій, учень Рудня-Почаївського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ”, вчитель Гойда Н.Г.

9 клас

І місце – Яковчук Ольга, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Щербатюк Р.А.

ІІ місце – Шанковська Яна, учениця Срібненської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Ткачук Р.П. ІІІ місце – Перець Христина, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей” імені П.Г.Стрижака, вчитель Тітова Т.О.

ІІІ місце – Василюк Ірина, учениця Козинського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів  – колегіум”, вчитель Фесюк І.М.

10 клас

І місце – Бернадський Микола, учень Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей” імені П.Г.Стрижака, вчитель Сова Г.С.

ІІ місце – Польова Діана, учениця Башарівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчитель Новосад Н.С.

ІІ місце – Чорнобай Ірина, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Стецюк Л.В.

ІІІ місце – Антощук Ілля, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Стецюк Л.В.

11 клас

І місце – Матюшок Вікторія, учениця Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія”, вчитель Водяна Л.В.

ІІ місце – Ралець Олександр, учень Радивилівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей” імені П.Г.Стрижака, вчитель Бідюк Н.А.

ІІІ місце – Ісакова Вікторія, учениця Козинського НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів – колегіум”, вчитель Хмара І.В.

ІІІ місце  – Свіщевський Андрій, учень Довгалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Павлюк-Калаур Л.М.

(Інформацію взято з сайту відділу освіти Радивилівської РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.