Молодіжне таборування “Берестечко-2016”

Краян запрошують на молодіжне таборування “Берестечко-2016”, що проходитиме 1 – 4 липня у селі Пляшева Радивилівського району на Рівненщині.

Організатори з Волині запрошують молодих та активних на непересічну подію літа – молодіжне таборування на березі річки Пляшівка, на території Національного історико-меморіального заповідника “Поле Берестецької битви”.

“Відчуйте себе учасником бойового козацького табору, який вийшов у похід! Долучіться до історичного заходу за участю українських козацьких товариств, польських історичних братств, молодіжних організацій України та кримсько-татарської молоді”, – закликають організатори на офіційних сторінках події.

Радивилів, Пляшева, Козацькі МогилиУ програмі:

– екскурсії полем битви, квести, спортивні змагання;

– вечір кримсько-татарської культури (кухня, звичаї, співи, національний одяг);

– реконструкція українських купальські вечорниць та життя малої козацької січі;

– лекції та гутірки від істориків, молодіжних лідерів, етнознавців.

Як долучитися: заповнити аплікаційну форму та чекати підтвердження про участь у заході:http://goo.gl/forms/fn8XMlW2SWVBQTBp2

Контактна особа – Роман Вітюк, +380990055312

Подія у соцмережі: https://www.facebook.com/events/955207107929007/

Важливо: учасникам на період заходу має бути 18 років, організатори покривають проїзд та харчування, намет та особистий виряд – власний внесок учасників, централізований довіз учасників буде здійснюватися автобусами із міст Львів, Ковель та Луцьк 31 червня.

Організатори: ВМГО “Українська Народна Молодь” та Козацьке Стрілецьке Братство Волині за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Партнери таборування: Громадська ініціатива Крим СОС, громадська організація Хайтарма, Волинська крайова організація ВТ “Просвіта” імені Тараса Шевченка, Школа медіа-патріотів, ГО “Фундація регіональних ініціатив”, СГО “Молодіжна Платформа”, Молодіжна Платформа Волині, ВМГО “Батьківщина Молода”, ВОГО “Волинська січ”.

http://konkurent.in.ua/news/volin/5010/volinyan-zaproshuyut-na-vijskovopatriotichnij-tabir.html

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.