Молодіжний центр діяльності відкриється в Радивилові

Це буде, як зазначено на сторінці Радивилівської громади в соцмережі, перший молодіжний простір європейського зразка в місті: з лаундж-зоною (для перегляду кінофільмів), ворк-зоною та локацією для проведення заходів – занять з іноземних мов, комп’ютерної грамотності, бізнес-тренінгів, обміну думками й втілення громадських ініціатив. Загальна вартість проекту – 408 703,00 гривень, в тому числі 100 000 гривень буде профінансовано з обласного бюджету. Не зрозуміло тільки, навіщо для створення молодіжного середовища використовувати стільки іноземних слів, якщо є достатньо українських відповідників.

Проєкт був розроблений Радивилівською міською радою та поданий на щорічний обласний конкурс проєктів розвитку громад. Концепція розвитку громади в цьому соціальному напрямку отримала підтримку конкурсної комісії. Отож проєкт буде реалізовано на умовах фінансового партнерства міської ради з обласним бюджетом.

Під майбутній центр діяльності, який «по-модньому» назвали англійським словом «хаб», у Радивилові переобладнають фоє другого поверху міського будинку культури. Інтер’єр повністю перепрофілюють під концептуальну молодіжну територію – проведуть поточний ремонт, придбають меблі та необхідне обладнання. У межах цієї локації можна буде консолідувати всі зусилля та ідеї для розвитку культурних та соціальних проєктів для громади, вважають ініціатори ідеї.

– Аналіз запитів місцевої молодіжної спільноти дав змогу визначити, що в громаді має з’явитися якісно нова сучасна локація для змістовного дозвілля, яка забезпечить шанс молодим людям високоефективно самореалізуватися. Тут, у хабі, молодь відчуватиме свою причетність до розбудови громади, – зазначила Орися Сиротюк, проєктний менеджер Радивилівської міської ради, яка вивчає громадські запити, розробляє теми для проєктів.

Зі словника: хаб (від англ. hub — «маточина», у переносному сенсі «центр діяльності») – в загальному значенні: вузол будь-якої мережі. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.