Музичний кліп знімали в Радивилові

Радивилів, музей

О.Булига виступає в Радивилівському історичному музеї. 2014 рік. Фото Володимира Ящука.

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у рамках заходів музейного марафону «Від Міжнародного дня музеїв – до «Музейних гостин» у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація музичного кліпу на пісню “Люблю музей”. Таким унікальним буде початок музейного марафону. Знімати кліп його творці приїздили в Радивилів та Дубно.

Автор слів пісні та продюсер – директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, композитор Сергій Зінчук, аранжувальник Ярослав Шевчук, оператор-постановник Дмитрий Максимчук. Виконавці пісні та головних ролей у кліпі Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, який став і режисером-постановником. Співпродюсер та режисер Віктор Булига.

Подивитися, що вийшло із музейної задумки, рівняни зможуть у понеділок, 18 травня. А радивилівцям доведеться зачекати: кліп незабаром буде викладений в Інтернет-мережу.

Для Радивилів.info – за публікацією ОГО.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Олекса сказав:

    Ті хто не зможе бути присутнім на презентаціях матиме змогу переглянути перебіг подій через мережу на каналі краєзнавчого музею за посиланням – https://www.youtube.com/channel/UCB_0zvtnwogSXDvj4GzfaHw

  1. Травень 25, 2015

    […] в Радивилів.info носила назву “Музичний кліп знімали в Радивилові“. Але ми не мали […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.