На Алеї слави є і стела на честь Андрія Бєлкіна, який похований у Радивилові. Відеосюжет

Андрій Бєлкін, Радивилів - БродиУ місті Броди на Львівщині вшанували вісьмох вертолітників, які загинули торік у зоні АТО. На території військової частини на спомин про героїв-авіаторів спорудили Алею слави – вісім стел із фотографіями та прізвищами загиблих. Там відслужили панахиду та освятили меморіал.

Два гелікоптери терористи збили рік тому поблизу села Карлівка. Загинули п’ятеро людей. Це були перші жертви війни із Західної України.

Ще троє вертолітників зі Львівщини полягли 24-го червня біля гори Карачун під час виконання бойового завдання. Нагадаємо, силовики спіймали завербованого зрадника, який  «здав» терористам гелікоптер з генералом Кульчицьким, про це повідомили вчора, 3 травня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Подробиці – в відеосюжеті.

На Алеї встановлено стели з іменами загиблих воїнів з 16-ої бригади армійської авіації: підполковників Руслана Плаходька, Олександра Сабади, Сергія Руденка, Андрія Бєлкіна, майорів Миколи Топчія, Дмитра Шингура, Руслана Мазунова та капітана Ігоря Гришина.

ДИВ. ТАКОЖ: Про героїв, які загинули в бойових діях на сході України і поховані в Радивилові, вміщено статті в енциклопедії

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Червень 25, 2015

    […] На Алеї слави є і стела на честь Андрія Бєлкіна, який по… […]

  2. Червень 27, 2016

    […] Андрія Бєлкіна присвячена стела на Алеї героїв у вертолітній військовій частині міста Броди, де він […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.