На благодійні кошти радивилівців придбано 39 бронежителів учасникам АТО

Завдяки спільним зусиллям громадськості, місцевих органів влади, підприємств та приватних підприємців Радивилівського району продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Радивилівщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

Станом на 26 листопада 2014 р. Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 196.965,83 грн. Ці кошти витрачено на придбання 39 бронежилетів, 57 пар берців, 58 комплектів військової форми, 42 бушлатів, 43 комплектів термобілизни, 9 плащів-дощовиків, 25 балаклав, 11 спальних мішків, З надувних матраців, 3 карематів, 11 пар рукавиць, 4 тактичних ліхтариків, 3 комплектів слюсарних інструментів та запчастин для ремонту військової техніки; матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих жителів Радивилівського району; послуги пошти та транспортні витрати.

Координаційний штаб продовжує роботу із організації надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції. На сьогоднішній день наші солдати потребують нашої з вами допомоги. Збір коштів для забезпечення наших солдат речами першої необ­хідності, захисною та тактичною амуніцією, теплим одягом, індивідуальними аптечками продовжується. Надати свою посильну допомогу українській армії може кожен з нас!

Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368», отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України.

Крім того, кожен може допомогти армії, надавши свою допомогу безпосередньо найнеобхіднішими речами. Так, на сьогоднішній день учасникам АТО вкрай необхідні не лише теплий одяг та захисна амуніція, але й продукти харчування довготривалого зберігання, еластичні бинти, кровоспинні препарати, жарознижувальні та обезболюючі ліки, ліки від гострих респіраторних захворювань, тобто все, що може зберегти нашим хлопцям життя і здоров’я на фронті. З питань допомоги учасникам АТО звертайтеся в Координаційний штаб підтримки української армії. Те­лефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер координаційного штабу Стояновська Алла Іванівна.

Координаційний штаб.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.