На дно Лев’ятинського ставу

Товариство рибалок “Поплавок», яке очолює депутат Радивилівської міськради М.Котюк, за погодженням з міською радою організувало очистку і поглиблення дна Лев’ятинського ставу, точніше сказати – колишнього двогектарного ставу, адже через зникнення води в річці Слонівці і критичне обміління водойми всю воду було спущено. Спущено з певною можливістю поповнити запас води у розташованому нижче за течією річки ставу Молодіжному. На жаль, це не дуже допомогло й Молодіжному.

А ось після висихання дна Лев’ятинського ставу можна думати й про те, про що тут подумали. Як-не-як, усі ми надіємося, що відсутність води у річці – все-таки явище тимчасове.

Оскільки свого часу на краю ставу були виявлені два снаряди часів світової війни, організовано й обстеження місця роботи з допомогою металошукачів.

Радивилів, Лев'ятинський став levjatyn-2 levjatyn-3 levjatyn-4Радивилів, став Лев'ятинський

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. Березень 2, 2017

    […] Лев’ятинського ставу річка майже не тече, цей став, дно якого було масштабно розчищене у 2015 році, залишається з мізерною кількістю води, адже під […]

  2. Березень 23, 2017

    […] І ось сьогодні тут узялися за ремонт. Зварено металеві конструкції перил. Є надія, що подбають і про загальний стан мосту. До речі, на ставу Лев’ятинському відновлює свою роботу товариство рибалок “Поплавок», яке очолює М.Ф.Котюк, сьогодні, 23 березня, став знову зарибнили. Слід нагадати, що в 2015 році, після зникнення води в руслі річки Слонівки і висихання ставу, тут провели значні роботи з розчистки дна, впорядкування берегів. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.