На довірливих наживаються шахраї

37-річний житель Радивилівського району позбувся шести тисяч заощаджених коштів, які перерахував за «виграний» акційний автомобіль. Іще четверо рівнян «обпеклися» на купівлі-продажу різноманітних товарів через мережу Інтернет на загальну суму 3 тисячі 600 гривень.

Шайрай, інтернет, продажНезважаючи на всі застереження правоохоронців, мешканці краю продовжують «рятувати» своїх рідних від поліції та купувати неіснуючі товари в Інтернеті. За минулу добу довірливі жителі Рівненщини через власну необачність поповнили кишені шахраїв майже на 21 тисячу гривень.

Відділ комунікації ГУНП у Рівненській області повідомляє, що за всіма фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції застерігають громадян бути пильними під час будь-який операцій із грішми. Щоб не стати наступною жертвою шахраїв, не перераховуйте кошти, доки не отримаєте замовлений товар, а в разі надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, негайно зверніться до поліції.

Для Радивилів.info – за повідомленням телеканалу Рівне-1.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.