На лаву підсудних – за ухилення від мобілізації

Двоє жителів Радивилівського району не з’явилися на призовний пункт військового комісаріату для призову до Збройних сил України.

37-ти та 38-річний чоловіки перебували на військовому обліку в Дубенсько-Радивилівському об’єднаному районному військовому комісаріаті. За рішенням військово-лікарської комісії обоє визнані придатними для проходження військової служби. Проте, отримавши мобілізаційне посвідчення, жоден з них у визначений час на призовну дільницю у серпні не прибув.

Правоохоронці з’ясували, що військовозобов’язаним було роз’яснено наслідки відмови від проходження служби без поважних причин та попереджено про кримінальну відповідальність. призов в арміюУсвідомлюючи свої дії, вони ухилилися від призову, в чому і підписалися. За цими фактами працівники Радивилівського райвідділу міліції дії відкрили кримінальні провадження за статтею 336 (ухилення від призову за мобілізацією) Кримінального кодексу України та після закінчення розслідувань для прийняття рішень направили до суду. За ухилення від призову за мобілізацією передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Про це повідомили з Радивилівського РВ УМВС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.