На ліцей витратили понад мільйон гривень

Демидівка, ліцейСелище Демидівка розташоване за 8 км від Радивилівщини. До цього райцентру зручно доїжджати жителям Пляшевської сільської ради Радивилівського району. Так ось: цікавий і повчальний факт – торік у зміцнення матеріально-технічної бази Демидівської загальноосвітньої школи-ліцею вкладено понад мільйон гривень.

Гроші пішли на заміну дверей та вікон, переоснащення котелень з метою використання твердого палива, капремонт водопроводів. А ще кошти підуть на ремонт і  утеплення покрівлі.

Про те, що кошти вкладені з користю для справи, поінформував прес-службу Рівненської облради директор Демидівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня – ліцей» Олександр Вальчун. Для енергозбереження виділили з обласного бюджету 830 тисяч гривень. Демонтаж старих та монтаж нових 202 віконних блоків, 11 зовнішніх дверей та трьох вітражів вимгав певного часу і значних зусиль. Заміна підвіконників, відливів та поточний ремонт відкосів не увійшли у загальний кошторис.

Як завжди буває в подібних випадках, на допомогу прийшли батьки. Працювали і вчителі та старшокласники, адже, наприклад, непросто було перевезти 1490 квадратних метрів будівельних матеріалів у вказані терміни, щоб встигнути до новорічних свят.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.