На межі територій та епох – Броди, Радивилів, Кременець, Радехів

Іноді нам здається, що Радивилів – просто один з віддалених райцентрів, без особливих можливостей. Але дехто в той же час не випускає з поля зору й тієї обставини, що саме поблизу Радивилова сходяться межі нашої Рівненської області зі Львівською, Тернопільською і Волинською, що саме в цьому регіоні розташовані такі міста з давньою захоплюючою історією, як Броди, Кременець, Почаїв, Берестечко… А тому досить цікаво було б об’єднати їх якщо не в одному адміністративно-територіальному утворенні, то принаймні віртуально – в  інформаційному просторі.

     Журналісти телерадіокомпанії «Броди» вирішили започаткувати сайт «На межі територій та епох…» з метою висвітлення історії і сьогочасного життя Бродівського, Горохівського, Кременецького, Радехівського і Радивилівського районів, насамперед відповідних райцентрів чотирьох областей.

     У п’ятницю в кінотеатрі м.Бродів відбулася презентація цього сайту, адреса якого: http://namezhi.com.ua/

Про концепцію творчого задуму розповів керівник проекту, голова РК ТРК «Броди» Володимир Булишин.

     На презентації виступили редактор газети «Голос відродження» Богдан Зробок, історик Дмитро Чобіт, журналіст з Радивилова Володимир Ящук, редактор телестудії «Радехів» Михайло Тимрук, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на «Козацьких Могилах» ігумен Митрофан (Бутинський), голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, голова Бродівської районної державної адміністрації Василь Стронський та інші.

Цікаво, що на сайті «На межі територій та епох…» є цілий розділ, присвячений Радивилову і Радивилівському району, де можна знайти посилання і на Інтернет-ресурси, які розповідають про історію і сьогочасне життя нашого району, зокрема, вміщено посилання на Інтернет-видання «Радивилів.info», газету «Прапор перемоги», сайти Радивилівської районної ради, Радивилівської районної державної адміністрації, Радивилівської міської ради, персональні сайти радивилівців.

     Новостворений сайт буде публікувати й відеозаписи телепередач компаній «Броди», «Радехів», ентузіастів відеозйомки з Радивилова, Кременця і Горохова.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.