На могилу Ігоря Черняка приїхали золочівці

Сьогодні, 18 липня, в день п’ятих роковин загибелі учасника АТО, добровольця батальйону «Донбас» Ігоря Черняка на міському кладовищі в Радивилові, біля місця вічного спочинку загиблого відбулась поминальна панахида, яку провів капелан Золочівської військової частини (Львівська область) – отець Юрій, інформує Радивилівська РДА.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя, який віддав своє життя за Україну, та поклали квіти до могили загиблого голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, перший заступник голови адміністрації Володимир Стасюк, керівник апарату адміністрації Тетяна Шуст, заступник міського голови Радивилова з гуманітарних питань Олександр Пастух, секретар міської ради Інна Герасимчук, заступник військового комісара Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Плевако, представники Золочівського навчального центру Національної гвардії України В/Ч 3007, учні Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича Львівської області, в якій свого часу навчався Ігор Черняк. На фасаді цього освітнього закладу було встановлено меморіальну дошку на його честь.

Довідково. Ігор Черняк народився 2 серпня 1980 року у селі Забайкальськ Забайкальського р-ну Читинської області Російської Федерації. Загинув 18 липня 2014 року в бою з терористами за місто Попасна, що в Луганській області. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (2.08.2014, посмертно). На фасаді Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія», де він починав здобувати освіту, на честь загиблого в квітні 1915 року встановлено та освячено меморіальну дошку.

Ігор Черняк

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.