На найкращий лист Тарасові Шевченку – візьміть участь, радивилівці!

 Народний депутат України Валентин Королюк оголосив про Конкурс на найкращий лист Тарасу Шевченку, який буде проводитися серед шкільної молоді «Напиши лист Тарасу»,  присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. До участі в конкурсі запрошують школярів 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського, Дубенського, Здолбунівського, Млинівського та Демидівського районів.
«Лист до Шевченка» повиннен містити посилання на його твори, аргументи про актуальність ідей Кобзаря сьогодні. Твори потрібно надсилати на адресу lyst.tarasu@ukr.net. Останній термін подання творів — 23 лютого 2014 року. Підбиття підсумків конкурсу — до 7 березня 2014 року. Переможці будуть нагороджені цінними призами, обіцяє нардеп.
Вимоги до тексту: збережений у форматі .doc, до 5 тис. знаків, шрифт Times New Roman, 14 розмір. Довідки за телефоном — 0362 63 48 28. У листі потрібно вказати повне ім’я, прізвище та по батькові автора, навчальний заклад, клас, де навчається конкурсант, контактний телефон.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.