На околиці Радивилова з’явилася вулиця Кленова

Депутати Радивилівської міської ради, нарешті, зреагували на громадську думку і в ході пленарного засідання прийняли рішення «Про перейменування вулиці та провулка Терешкової в м. Радивилів».

Слід зазначити, що В.Терешкова відома не тільки як радянська космонавтка, але і як державний діяч сьогоднішньої Росії, підтримує політику Путіна, в тому числі щодо анексії Криму і загарбницьких дій російських військовослужбовців на території України.

Реагуючи на численні звернення громадських організацій та з метою дотримання закону про декомунізацію, депутати міськради змінили назву вулиці на Кленову. Вона розташована в мікрорайоні Цибухів, йде від вулиці М.Залізняка з виходом за містом до Почаївської, з одного боку до неї на основній частині прилягає поле.

Відповідно до рішення сесії слід вважати, що правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, паспорти та інші документи, які містять назву перейменованої вулиці, згідно з цим рішенням є чинними, з урахуванням чинного законодавства.

Радивилів, міська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Читач сказав:

    З метою дотримання закону про декомунізацію? Не смішіть! Яка декомунізація? Вулиця носила назву на честь ворога України. І це було відомо ще 2014 року. Але “нашим” депутатам стало відомо про це тільки тепер.

    • Редактор сказав:

      На території України, де немає російської окупації, 230 вулиць мають ім’я Терешкової. Найбільше в Хмельницькій області – 37, Вінницькій – 35, Одеській – 30 і Чернівецькій – 23. Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. І все це стало можливим у тому числі з волі таких, як Терешкова. А наші “ліберали” на місцях досі перебувають ніби поза контекстом часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.