На острівку, де був середньовічний замок

Тривають роботи в рамках проекту ”Ство­рення екопарку «Замок з химерами»” на території острівка Замок, що в селі Зарічному Козинської ОТГ. Цей проект покликаний звернути увагу людей на побутові відходи, які ми викидаємо чи спалюємо. Химери для парку будуть створені з непридатного чи старого одягу, речей побутового вжитку тощо. Таким чином ми зможемо навчитися пе­реробляти певні види відходів з користю як для екології, так і для декору території навколо дому. Адже такі “химери” кожен з нас зможе зробити вдома самостійно.

У липні ми провели всі формальні та підготовчі роботи. А вже у серпні та вересні проводимо безпосередню реалізацію проекту.

Серед основних завдань: прибирання території острівка, де колись стояв середньовічний замок,  від сміття; очищення території від дикорослих чагарників, які шкодять заповідним рослинам; монтаж лавочок та урн для сміття, які маємо отримати (сподіваємось, жителі громади будуть їх берегти та використовувати за призначенням); облаштування місця під клумбу у вигляді фонтана та бетонних вазонів; створення природної фотозони з висадженням кущів бузку; створення та встановлення химер.

Наразі, завдяки волонтерам, які відгукнулись на заклик і прийшли на толоку, прибрано територію. Очищаємо її від чагарників. Усе етапи робіт через фото будуть висвітлені на сторінці громадської організації «Добрівчанка».

Наталія Петручек. («Прапор перемоги», м.Радивилів).

Розмір зображення: 789:600 пікселів. Малюнок Наполеона Орди. У виданні, звідки взято малюнок, сказано:

“Ruiny zamku Tarnowskich dawniej Firlejów i kościół podominikaski. Widok od strony wody. Na wyspie ruiny zamku; z prawej strony w głębi fasa… wieżowego kościoła podominikańskiego i ruiny klasztoru. 1862 – 1876. Napis: Kozin; Własność Hr. Kaźmierza Tarnowskiego z. Marya Hr. Ledochowska. Ruiny założonego przez Andrzeja Firleja Wojewodę Bełzkiego r. 1630; napis na pod… Wołyń. Kozin. Rys. ołówkiem podmalowany akwarelą, 21,5×28,5. Ill-r.a. 4177 (Teka Wołyń). [Katalog rysunków architektonicznych ze zbiorów Muzeum narodowego w Krakowie. 1. Rysunki Napoleona Ordy / Opracowały Zofia Kucielska i Zofia Tobiaszowa. – Warszawa: Państwowe wydawnictwo naukowe, 1975, Nr. 337]”

Козинський замок

Козинський замок і костел. Мал. Наполеона ОРДИ

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.