На Радивилівщині ще одна партія йде на вибори

В рівненських обласних засобах масової інформації промайнула замітка про збори місцевих організацій політичної партії “Прогрес” з питання висування кандидатів у депутати місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (відбуваються збори 23 – 26 вересня). Скликаються збори і Радивилівською районною та Радивилівською міською організаціями за адресою: м.Радивилів, вулиця Конституції, 2/1. Причому скликаються на одну й ту ж годину – 24.09.2015, на 17:00.

Цікаво, що ніякі інші партії для організації висунення кандидатів поки що, здається, не скористалися ЗМІ. І не дивно: партії достатньо структуровані, їм у тому числі і в Радивилові та на Радивилівщині є через кого працювати.

місцеві вибори 2015А тут партія, про яку мало хто чув. Сказати по правді, мало що можна дізнатися про неї і з Інтернету. Її засновник Володимир Обітоцький, 1955 р.н., у 1990 р. – 2015 р. займається господарською діяльністю в особисто ним створених бізнесових структурах.

Про партію на її сторінці можна прочитати таке (цитуємо дослівно із збереження особливостей стилю і пунктуації):

«І. Раніше був цар, князь і т.д. і були його раби – різного рангу, одні нижчі (холопи) інші трохи вищі (дворяни і інше), але любого цар міг наділяти благами або карати. І був у царя виконавчий апарат – тіуни, опричники, бояри, урядники, міністри і т.д. Суспільство розвивалось і з’явились закони і конституція, а потім і царя прогнали. А виконавчий апарат лишився і розвинувся так, що замінив собою царя і став сам собі і царем і виконавчим апаратом. А де суспільство? Суспільство в ….

Суспільство це народ. Виконавчий апарат це також народ. Чіткого розмежування нема. Ми, всі хто проживає на цій землі, є народ, тільки декому вдалося прилаштуватись, вижити і може навіть непогано жити, а більшість бідує. Ми одержали нашу Землю в спадок. Наші діди-прадіди пролили багато крові і віддали своє життя за цю благодатну Землю, а порядку в ній нема. Народ бідує і масово їде гнути спину на чужині.

Партія Прогрес ставить собі за мету здійснити такі перетворення в суспільстві, які дадуть можливість народу України стати заможним, а державі Україна бути одною із найрозвинутіших держав світу. Перетворення мають здійснюватись комплексно із дотриманням діючих законів України.

ІІ. Партія Прогрес має бути створена народом і для народу, тому будівництво партії має здійснюватись починаючи з первинної партійної ланки партії – осередку в якому об’єднуються люди які хочуть втілення ідей партії Прогрес в життя. Далі осередки створюють районні партійні організації які в свою чергу створюють регіональні і далі створюється Головна Рада. Побудова партії має йти знизу вверх і не під лідера і не грошовим мішком чи кримінальним авторитетом. Для недопущення б’юрократизації партії є Рада Засновників і Голова Ради Засновників партії – основним завданням яких є те, щоб партією не почали керувати б’юрократи – секретарі, генеральні секретарі, голови виконкомів і т.д. і щоб партією не керували весь час одні і ті ж особи. Активні члени партії мають прагнути і докладати зусиль для втілення ідей партії, а не думати як втриматись в керівному партійному кріслі. Не має бути в організації мамонтів-тормозів. Головним в партії є рядовий член партії – мислячий і ініціативний. Любий член партії може стати членом Ради Засновників і Головою Ради Засновників і до цього має більшість членів партії прагнути і таке прагнення є правильним і партією буде підтримуватись, але для цього йому потрібно спочатку бути обраним головою осередку, потім керуючим районною організацією, потім регіональною і нарешті керівником Головної Ради. А далі Рада Засновників партії де всі члени Ради будуть рівними і впевненими в собі, тому що всі вони на всіх етапах до Ради Засновників одержували підтримку членів партії, а не притягнуті в Раду за вуха чиновниками чи олігархами.

Партія Прогрес має мати масову підтримку народу, а не масову кількість членів партії.

Члени партії це активні люди, яким є цікавою партійна робота і які прагнуть змінити на краще життя народу України. Мабуть всі хочуть кращого але не всім цікавою є участь в партійній діяльності. Тут добрим буде те, що люди при обранні представницьких органів влади врахують рішення партійних організацій, а для цього члени партії мають докласти зусиль і для ведення агітаційної роботи і головне прийняттям правильних рішень з тих питань які є актуальними для суспільства в цілому і для кожного громадянина зокрема».

Від коментарів утримаємося. Не станемо й уточняти, що слід розуміти після: «Суспільство в….» Адже, як відомо, де суспільство, там і партії…

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

3 коментарі

  1. виборець сказав:

    Ну от. Ще одна партія хоче пройти до влади на політичних пустопорожніх фразах. У тому тексті вгорі – набір обкатаних у передвиборчих гонках загальних місць

  2. Марко сказав:

    Да-а. А ви чули про такі партії з допущених до участі у виборах: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЄНКО” (а прізвище, до речі, має відмінюватися – Миколаєнка, але ж законотворці такими дрібницями не повинні перейматися), ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА”, політична партія Всеукраїнське об’єднання “ЧЕРКАЩАНИ”, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА КЕРНЕСА! (ЗА КОНСТРУКТИВНІ ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ, НЕСПРИЙНЯТТЯ ЕКСТРЕМІЗМУ, СПРОТИВ АВТОРИТАРИЗМУ!)”, Політична партія “Інтернет партія України” ???…… І те де і те пе… Ото-то вже маємо вибір!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.