На Радивилівщині вимикатимуть світло за оновленим графіком

У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні, та для забезпечення стабільної роботи Об’єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.

З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинах на території Рівненської області та міста Рівного.

Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області.

 Понеділок – п’ятниця

 8:30 – 10:30 – усі райони області повністю.

15:45 – 17:45  – Радивилівський (а також Гощанський,  Здолбунівський, Острозький, Дубенський,  Млинівський, Демидівський та Рівненський райони).

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.

У разі запровадження вимкнень електричної енергії просять споживачів не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватись правил електробезпеки.

Із сайту «Рівнеобленерго» (http://www.roe.vsei.ua/) взято наведений нижче графік відключень по Радивилівському району:

Оновлений графік відключень

з 18 грудня 2014 року по Радивилівському району:

  • Понеділок: Батьків, Дружба, Новоукраїнське, Башарівка, Пріски, Перенятин, м.Радивилів (частково) Немирівка,  Гаї-Лев’ятинські.
  • Вівторок: Круки, Копані, Адамівка, Крукова Дача, Засів, Перенятин, Старики, Підлипки, Стоянівка, Казьмірі, Підзамче, Гранівка, Пустоіванне, Рудня, Жовтневе, Іванівка, Гайки-Ситенські, Грядки, Дубини, Козин, Зарічне, Іващуки, Білогорівка, Гаї, Гусарі, Коти, АЗС с.Ситного, Опарипси, Бугаївка.
  • Середа: Пляшівка, Острів, Пляшева, Солонів, Теслугів, Хотин, Гоноратка, Полуничне, Загребелля, Рідків, Митниця, Коритне, Срібне, Баранне, Ситне, Заміщина, Карпилівка, Бондарчуки, Табачуки, Сестрятин, Безодня.
  • Четвер: м.Радивилів (частково), Біла Криниця, Крупець, Михайлівка, Гнильче, Ситне, Гайки-Ситенські.
  • П’ятниця: м.Радивилів (частково), Лев’ятин, Опарипси, Немирівка, Крупець.

Якщо споживача було вимкнено на відповідний час у відповідний день, таким чином вимкнення відбуватиметься і надалі в наступні тижні до зняття ситуації надзвичайного стану в енергетиці України.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.