На Радивилівщині з об’єднанням громад не все так просто…

Радивилів, 450 років, ювілейУ Рівненській обласній державній адміністрації пройшло засідання регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Рівненщини. Голови РДА та голови райрад ще до 17 квітня повинні були б утворити районні робочі групи з підготовки перспективного плану формування територій громад, а до 25 квітня запропонувати департаментові економічного розвитку і торгівлі ОДА проекти перспективних планів формування територій громад (рекомендувалося в кожному районі нашої області  мати не більше 4-х територіальних громад).

Проте далеко не всі райони представили на засідання робочої групи такі плани. Мало того, РДА Дубенського, Радивилівського та Сарненського районів узагалі не надали на засідання ні паспортів, ні графічних зображень перспективних планів. Як зазначив на засіданні робочої групи заступник голови Дубенської райради О.Козак, їм не зрозуміла методика формування таких перспективних планів, інформує сайт http://erve.ua/news/economy/na_rivnenshchyni_gromady_ob_ednuyut_pospikhom_shchob_otrymaty_groshi_opora_1205/

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Макс сказав:

    Депутат райради В.Кондик вважає: держава знову хоче обдурити своїх громадян, ставлячи їх перед вибором – або об’єднуєтесь за нашим планом, або не дамо грошей для бюджетної сфери. Виходить – як завжди: ніби добровільно, але насправді примусово. Депутат В.Бондар теж вважає, що чиновники вже затвердили плани і залишилося тільки «дотиснути згоду» громад. Депутати облради В.Желєзняк та О.Ващук також мають свої бачення: перший каже, що територіальна громада мусить залишитися одна – Радивилівська, а от другий обстоює думку про дві – Радивилівську та Козинську. І якщо депутати повні сумнівів, то голови селян повні «вінегрету».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.