На Радивилівщині завершується об’єднання громад

З чотирьох запланованих уже є три громади (Радивилівська, Крупецька; у Козинській вибори відбудуться 28 серпня). Однак і досі не можуть визначитися та порозумітися шість сільських рад, частина з яких має увійти до Сестрятинської об’єднаної територіальної громади.

громади, об'єднанняЗокрема, Теслугівська сільська рада відмовилася приєднуватись до Козинської громади. Тож тепер тут мають визначитися: з ким утворювати союз. Пляшевська сільська рада мала стати частиною Демидівської громади, але закон нині забороняє об’єднання у форматі різних районів. Тож у Пляшевій знову повернулися до процесу обговорення щодо утворення об’єднаної територіальної громади.

Про важливість децентралізаційної реформи представникам громад розповіли консультанти Асоціації міст України, в рамках проекту ПУЛЬС «Децентралізаційний марафон». Консультант з юридичних питань Василь Курилас наголосив, що об’єднання добровільне, тому люди мають визначитися, з ким буде краще. Та в результаті з’ясувалося, що кожна сільська рада хоче, аби центр громади був саме у там. Після зустрічі люди вирішили знову почати переговори – у форматі об’єднання 6 сільських рад громада матиме вагомі аргументи для розвитку.

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України.

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axab сказав:

    Децентралізація в країнах Скандинавії та Балтії (частина 1) – переймаємо досвід разом:
    http://agropolit.com/blog/105-detsentralizatsiya-u-krayinah-baltiyi-ta-skandinaviyi-chastina-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.