На радивилівській “території дозвілля”. Фотозвіт

19 грудня 2014 року у дитячому розважальному комплексі «Територія дозвілля «Розважайко» (Радивилів, універмаг) відбулася святкова програма до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Вела програму ведуча Ангел. До уваги діток аматорами Бродівського районного будинку культури була представлена вистава про Святого Миколая.

Вихованці КЗК «Радивилівський міський центр культури, дозвілля і мистецтв» подарували юним глядачам веселу пісеньку та таночок (керівники Ірина Бурмай та Кароліна Паскаль). Пісенькою «Ходить по землі Святий Миколай» привітав присутніх вокальний ансамбль районного будинку культури «Веселі нотки» (керівник Марія Петровська).

Маленькі гості свята мали нагоду зустрітися із веселими клоунами, які вимальовували казкову зиму на дитячих обличчях. Малята попили гарячого чаю із булочками та печивом, які як спонсорську допомогу надали приватні підприємці М.Меснікович та В.Братащук.Радивилів, діти

Власники розважального комплексу «Територія дозвілля «Розважайко» Н.Пануріна та І.Савка дали дозвіл не лише на використання залу для проведення свята, але й на безкоштовні попкорн, солодку вату та розваги на всіх атракціонах комплексу: діти могли пострибати на батутах, відвідати таємничий лабіринт, пограти у аерохокей, наймолодшим гостям запропонували покататися на всіх атракціонах для найменших, а також переглянути мультик у форматі 3D. Усі діти, присутні на заході, поверталися додому з подарунками від Миколая.

Свято відбулося, як інформує сайт РДА, завдяки організаторам: Радивилівській районній державній адміністрації, в особі голови адміністрації Володимира Кондика, працівникам районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей адміністрації, районного будинку школяра, районного будинку культури, міського центру культури, дозвілля і мистецтв.

Додаємо фото, які опублікувала в соціальній мережі Наталія Каючко:

Радивилів, свято Миколая radyvyliv_mykolaj-2 radyvyliv_mykolaj-3 radyvyliv_mykolaj-4 radyvyliv_mykolaj-5 radyvyliv_mykolaj-6 radyvyliv_mykolaj-7 radyvyliv_mykolaj-8

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.