На Радивилівщині ліквідовують наслідки снігопадів

Сильним снігопадом та різким пониженням температури на територію нашого регіону увірвався найпотужніший за останні роки циклон. Негода вирує в Радивилові, як і на Рівненщині загалом, починаючи з 7 лютого. Скоординовані дії міської ради та дорожників, керівництва місцевого комунального підприємства, старост старостинських округів Радивилівської територіальної громади, були спрямовані на уникнення надзвичайних ситуацій в умовах морозу й снігопаду.

До снігоочисних робіт на радивилівських вулицях задіяно шість одиниць прибиральної техніки – із КП «Комунальник», філії «Радивилівський райавтодор, ПП «Шляхбудсервіс». Усували перемети на всіх центральних маршрутах та автошляхах, а також очищають дороги населених пунктів найближчого до Радивилова – Бугаївського старостинського округу: Лев’ятина, Опарипсів, Балків та Бугаївки.

Щойно завірюха збавила оберти, до розчищення тротуарів міста та пішохідних доріжок було залучено кінну упряжку із спеціальним розгортачем. Складніші ділянки прогортав трактор з КП «Комунальник».

У населених пунктах інших старостинських округів до прибирання доріг комунального значення активно залучають техніку місцевих аграріїв. Свою допомогу у боротьбі із наслідками потужного снігопаду у Підзамчівському, Немирівському, Башарівському старостинствах надали ПП «Агро-Експрес-Сервіс» (дільниця №7, завідувач І.Перетятко, дільниця №5, завідувачка М.Мельник), МПП «Дружбівське» (керівник В.Бурмай), ТзОВ «Сяйво Л.П.Д.» (П.П.Лисак, П.Д.Лисак), ПП В.Решетило (с.Підзамче). У Бугаївському старостинському окрузі на дорогах працювали снігоприбиральні машини від ТзОВ “Шляхбудсервіс” (директор Ю.Вишніцький) та КП «Комунальник».

У той час украй незадовільно здійснює прибирання автошляхів територіальної громади обласного значення ТОВ «Хімія-Парк» – підрядна фірма, яка виграла багатомільйонний тендер з обслуговування шляхів у зимовий період. А на всі телефонні дзвінки в організацію відповідали… мовчанкою. Отож ситуація на таких дорогах обласного значення, як Батьків – Дружба; Немирівка – Гаї-Лев’ятинські – Новоукраїнське; Михайлівка – Адамівка – Стоянівка; Радивилів – Коритне (через Сестрятин), що їх обслуговує ТОВ «Хімія-Парк», залишається напруженою.

З метою уникнення ризиків дорожньо-транспортних пригод на складних ділянках маршруту в перші дні тижня після снігопаду не виїхав у рейс шкільний автобус, який підвозить на навчання дітей Підзамчівського старостинства.

Міська рада наполегливо звертається до керівників підприємств різних форм власності, установ, магазинів, кафе та офісів з проханням організувати прибирання снігу на закріплених територіях, включаючи прилеглі ділянки тротуарів. У цей процес зобов’язані включитися і власники приватних домоволодінь та жителі багатоквартирних будинків. Правилами благоустрою територіальної громади чітко передбачено: проведення робіт по очищенню від снігу присадибної та прилеглої територій приватних будинковолодінь є обов’язком кожного жителя нашого міста.

Свідомими та особливо обережними у цей складний період у міській раді закликають бути і місцевих водіїв. Йдеться, передусім, про паркування з дотриманням правил дорожнього руху. Бо окремі ділянки міських вулиць, як-от О.Невського, І.Франка, М.Четвертного, неможливо було розчистити від переметів тільки через те, що по обидва боки узбіччя були щільно заблоковані автівками.

За прогнозами синоптиків, найближчим часом негода посилюватиметься. Доки стихія не відступатиме, дорожники та місцеві комунальні служби продовжуватимуть роботу в посиленому режимі. Разом з тим осторонь проблеми ліквідації наслідків потужних снігопадів у своєму місті чи в селі не повинен залишатися ніхто.

(За публікацією сайту Радивилівської громади).

сніг, дорога

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Анонім сказав:

    Не перехваліть,ну правда-смішно,що пишете,про яку роботу,коли повний безлад,треба Вам ,писаки,було попробувати довезти 8 чи 9 лютого дитину в дитячий садок,чи до школи і забрати потім додому..Не пробували?А треба було б…

    • Редактор сказав:

      Анонімщики жодних проблем не вирішують. Знаєш, як правильно діяти, йди в депутати, прилучайся до суспільно корисних справ. Бо ремствування тайкома не дає жодного пуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.